Cechy tynku akrylowego, oferowanego przez firmę GREINPLAST

Cechy tynku akrylowego, sprzedawanego przez firmę GREINPLAST powodują, że klienci chętnie go kupują. Głównie, tynki akrylowe jest odporny na oddziaływanie czynników pogodowych. Jest to również produkt elastyczny, wykazujący dużą odporność mechaniczną.

Cechuje go idealna przyczepność do podłoża. Uniwersalność tynku akrylowego to kolejny powód zachęcający do zakupu. Znaczy, że tynk może zostać użyty na nowych, jak i na odnawialnych podłożach mineralnych. Walory estetyczne oraz bogata kolorystyka powodują, że kupujący chętnie kupują ten typ farby. Tynk oferowany jest w wersji natychmiastowo gotowej do użytkowania, co powoduje, że jego nałożenie nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Sprzedawany tynk powstał na bazie innowacyjnych technologii. W związku z tym nadaje się do położenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, czy wapiennym. Tynk akrylowy można nakładać po 28 dniach od ułożenia podłoża. Ten rodzaj tynku sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Należy nałożyć go po minimum trzech dniach od ich zrobienia. Paleta barw jest ukazana przez wytwórcę i można się z nią obeznać na witrynie. O ile kupujący chcą, mogą dobrać dowolny kolor.

Abstrahując od tego, jaką się przewiduje kolorystykę dla elewacji, można to uzyskać. W sklepie tynk akrylowy sprzedawany jest w opakowaniach dwudziestu pięciu kilogramów. Klienci mogą obeznać się z opisem na stronie. Do ich dyspozycji pozostają też: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu. Skuteczność i prędka aplikacja dowodzą, że opłaca się wybrać ten konkretny wyrób. W jego składzie uwzględniona jest specjalna kombinacja środków biobójczych, co minimalizuje rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej taki rodzaj tynku zostanie zamieszczony.