Nowoczesne podejście do kreowania projektów wnętrz

Nowatorskie ukierunkowanie do realizacji projektów wnętrz to domena studia ZEN. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy projekty zrealizowane są dla klientów prywatnych, czy dla klientów biznesowych. Realizacja usług dotyczy nie tylko projektu, ale https://www.zen-art.eu/ udzieli pomocy w doborze elementów umeblowania oraz kompletnego wyposażenia.

W wypadku małych powierzchni eksperci dbają o to, aby utrzymana była przestronność. Natomiast jeśli pomieszczenia są większe, dba się o utrzymanie kompletnej aranżacji pod kątem wyposażenia i kolorystyki. Ze względu na to, że realizacja projektu jest kompleksowa i odbywa się etapami, można spodziewać się że wszystko potoczy się sprawnie. Team architektów specjalizuje się w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, skandynawskich, glamour, lecz też klasycznych.

Kiedy zaś zleceniodawca chce pozyskać projekt niebanalny, to specjaliści nie boją się proponować wizualizacji z dowolnych nurtów architektury. Rzetelność, kreatywne podejście, elastyczność w działaniu oraz niebanalne rozwiązania to wyznaczniki, jakimi sugerują się architekci wnętrz z podanej pracowni. Wystarczy przejrzeć portfolio ZEN, aby nabrać o tym przekonania. Poza architektami wnętrz nad codzienną pracą będą czuwać również specjaliści z zakresu obsługi realizacji inwestycji. Wiedza na temat rynku i reguł designu sprawia, że cały zespół wykonuje swoje obowiązki rzetelnie.

Studio współpracuje z firmą KAMAR, w obrębie wykonania elementów umeblowania na wymiar. To spełni oczekiwania zleceniodawców. Meble są wykonywane tak samo dla klientów indywidualnych, jak i dla różnych instytucji. Wszystko zrobione jest solidnie i zgodnie z początkowymi ustaleniami. Zrobione mogą być: meble do kuchni, szafy i garderoby, meble łazienkowe, regały i biblioteki, meble biurowe oraz różne zabudowy meblowe. Klienci mogą liczyć na dowóz i zamontowanie zamówionych mebli. To powoduje, że są zadowoleni z usług.