Wykorzystanie akumulatorów żelowych dystrybuowanych w punkcie sprzedaży COMSYSTEM

Atuty akumulatorów żelowych HAZE, jakie sprzedaje marka COMSYSTEM są duże. Wszystkie wyroby, jakie można otrzymać w sklepie importera powstają na bazie innowacyjnych technik. To gwarantuje najwyższy stopień jakości i powtarzalności w obrębie parametrów wybranych monobloków. Firma HAZE wdraża najwyższe standardy jakości, a więc nie ma ryzyka, że kupiony
akumulator litowo-jonowy 12v 100ah nie będzie działać jak trzeba.

Wysoka jakość i godne uwagi cechy eksploatacyjne powodują, że proponowane akumulatory mają wszechstronne wykorzystanie, są niezawodne i mogą zostać wykorzystane w licznych dyscyplinach techniki. Baterie te stosuje się między innymi w: zasilaniu awaryjnym, telekomunikacji, zasilaniu oraz oświetlaniu awaryjnym, systemach energii słonecznej, napędach elektrycznych, zastosowaniach morskich, kotłach oraz licznych innych obszarach. Akumulatory żelowe bazują na technologii, w jakiej elektrolit umieszczony jest w separatorze z maty szklanej. W taki sposób uzupełniona jest przestrzeń międzyelektrodowa i zlikwidowana jest możliwość wycieku elektrolitu ze zniszczonego mechanicznie akumulatora. Ulepszona jest również moc maksymalna akumulatora, z uwagi na niską rezystencję wewnętrzną tej budowli.

Akumulatory żelowe mogą być zastosowane zarówno w pracy cyklicznej, trakcyjnej, jak i w zastosowaniach stacjonarnych i w instalacjach solarnych. Ich największe atuty to: eliminacja pozycji pionowej podczas działania, brak konieczności uzupełnienia elektrolitu, brak wycieków elektrolitu, podwyższona odporność na maksymalne temperatury, uderzenia i wibracje, jak i samowyładowanie. Z tego względu warto sprawdzać, co jest w punkcie sprzedaży dostępne i decydować się na konkretny model, w zgodzie z użyciem jakie się dla niego przewidziało. Proponowana jest sprzedaż detaliczna, jak i hurtowa. Przy większych zamówieniach można oczekiwać korzystnych promocji. Wyroby te spełnią oczekiwania użytkowników, gdyż odpowiadają normie ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004.